Geciktirici Ürünler

0

Erken boşalma cinsel bir rahatsızlığın yanı sıra, çiftler arasından uyumsuzluğun da habercisidir. Genellikle erkeklerde daha çok rastlanan bu durum çiftlerin cinsel hayatlarını olumsuz yönde etkilemekte ve erkeğin iktidarsızlık ile suçlanmasına kadar gidebilmektedir. Özellikle ülkemizde 21.yüzyılda olmamıza karşın hala tabu olarak görülmekte olan cinsellik konusunda tıbbî destek almaktan çekinmekte olan pek çok erkek mevcuttur. Oysaki erken boşalma sorununun tedavi mümkün olmakla birlikte bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaya yarayan cinsel sağlık ilaçları da bulunmaktadır.

Tıbbî yardım almaktan çekinen erkeklerin pek çoğu geciktirici ürünler kullanarak bu durumun önüne geçmeye çalışmaktadırlar. Piyasada erken boşalma rahatsızlığına karşın pek çok farklı kullanımda ve pek çok farklı şekillerde ürünler bulunmaktadır. Ekol eczane ve benzeri güvenilirliği kanıtlanmış online eczane siteleri geciktiriciler konusunda sizlere oldukça yardımcı olacak hizmet veren kuruluşlardır.

Geciktirici Ürün Türleri ve İçerikleri

Geciktirici ürünler genellikle 2 çeşit olmaktadır. Bu ürünler sprey ya da krem şeklinde satılmakta olup, doğru kullanıldığı ve abartılmadığı takdirde herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Sprey kullanımı genelde cinsel birleşmeden 30 dakika önce kullanılır. Spreyi penisinizin üzerine sıktıktan sonra üzerinde ıslaklık kalmayana kadar masaj ile yedirdikten sonra etkisini 15 ile 30 dakika arasında gösterecektir.

Geciktiriciler aynı zamanda afrodizyak içerdiği için geciktirici etkisinin yanı sıra cinsel gücünüzde artış olmasına da yardımcı olacaktır. Cialis 30 lu fiyat ve etkisiyle en çok tercih edilen geciktirici hap ürünlerinden birisidir. Geciktirici kremlerde aynı şekilde kullanılır. Etkisi yine spreylerde olduğu gibi olmakla birlikte bazı kişilerde spreylerden daha uzun süreli etki gösterdiği klinik deneylerde saptanmıştır.

Erken boşalma sorunu çiftleri fiziksel ve psikolojik olarak oldukça olumsuz şekilde etkileyen genel yaşam kalitesini düşüren bir sorundur. Günümüz de yapılan uzun klinik çalışmalar ve ar ge faaliyetleri sonucu sorun neredeyse tamamen çözüme kavuşmuş durumdadır. Her erkek hiç çekinmeden bu uzun çalışmalar sonucu elde edilen geciktirici ürünleri mutlaka kullanmalı ve sorundan tamamen kurtulmanın yollarına bakmaktadır. Sizler de erken boşalma endişesi olmadan cinsel ilişki de rahatlığını keyfini yaşamak istiyorsanız hemen deneyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku