Hasan Arat: Bu seçim Beşiktaş’ın son çıkışıdır

0

Beşiktaş’ta 3 Aralık’ta yapılacak olağanüstü genel kurul başkanlığına aday olan Hasan Arat, İnegöl’de taraftar ve kongre üyeleriyle buluştu.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen lansmanda Beşiktaş’ın sahip olduğu varlıkları hatırlatan Arat, şunları söyledi: “Beşiktaş’ı yönetenler bu sene transfere para harcamadığımızı ama 60 milyon euro harcadığımızı söylüyor. Gelir gelmez büyük bir arsa alacağız, söz vermiyoruz, bu işi tamamlayacağız. Herkes Beşiktaş’a geldi, bir şeyler aldı gitti. Açılışta Beşiktaş’ın mirasını duyurdum “Herkes şaşırdı. Beşiktaşlı taraftara mal varlığını unutturdular.” dedi.


“Bu seçimler Beşiktaş’ın son hamlesidir”
Yaklaşan seçimlerin siyahlar ve beyazlar açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Arat, kongre üyelerine çağrıda bulunarak şunları söyledi: “Hepsi bana karşı birleşmiş durumda, bu açık. TFF eski başkanı oturduğu yerde adayları çağırıp izin vermeye çalıştı. Bu düzen böyle devam etmeyecek. Kendi aralarında kavga edenler de, birbirlerine karşı koşanlar da var. diğerleri de bir sebepten dolayı birleşmişlerdir. Felsefemiz belli. Bu seçimler Beşiktaş için en kritik seçimdir. Lütfen, “3 Aralık’ta oy kullanmaya gelen tüm kongre üyelerimiz bu bilinçle sandığa gitmelidir. Taraftarlarımızın süreci bu şekilde takip etmesi gerekiyor. Bu seçimler Beşiktaş’ın son çıkışıdır.” dedi.


“Oyuncuları buraya getirdiğimizde herkes heyecanlanacak”
Kendi projeleri üzerinde çalışarak başladığını belirten Hasan Arat, şöyle konuştu:
“Önceden plan yok diyorlardı, şimdi yapamayacaklarını söylüyorlar. Bakalım kim diyor planlarını açıklayamıyorum. Varsayımsal oyuncu ismiyle kimseyi heyecanlandırmayalım, onu buraya getirdiğimizde herkes yine de heyecanlanacak. Beşiktaş’ı küçültüp büyütmeye çalıştılar, Beşiktaş’a ciddi zararlar verdiler. Bütün yapılarımızı yıktılar: “İnsanlar utanıyor, hâlâ buradan ne alacaklarını şaşırıyorlar.”


“Tüm Yeni Açık’ı birleştireceğiz”
Arat, stadyumla ilgili değişiklikler olacağını yineledi, “İstifa eden başkan yardımcısı çatıyı değiştireceğim dediğinde hiçbir şey olmuyor. Cumhurbaşkanı adayı çıkıp çatıyı değiştireceğim deyince hayır diyorlar. Biz her şeyi çalıştık. Çatı konusunda da Tüpraş’la görüştük. Yeni Açık’ın tamamını birleştireceğiz diyoruz, yapacağız, göreceksiniz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket casibom