Neslim Güngen, Acıbadem’deki Açılışında Coşku Fırtınası Estirdi!

0

 

14 Haziran’da Neslim Güngen, 127. şubesinin açılışını gerçekleştirmek üzere Acıbadem’e adım attı. Sevenleri tarafından yalnız bırakılmayan ünlü iş kadınının açılışında heyecan doruktaydı. Ayrıntılar haberimizin devamında yer alıyor…

 

Türkiye’nin öncü güzellik merkezi zincirlerinden biri olan Neslim Güngen, Kadıköy’ün gözde semti Acıbadem’de yer alan 127. şubesi Neslim Güngen Acıbadem’i açmak için özel bir etkinlik düzenledi. Acıbademliler, Neslim Güngen’i büyük bir coşkuyla karşıladı. Ünlü iş kadını, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşırken, onlara sevilen şarkıları eşliğinde unutulmaz bir mini konser sundu.

 

Neslim Güngen Acıbadem Şubesine Yoğun İlgi!

 

Neslim Güngen Acıbadem açılışında, yüzlerce kadının ilgisiyle birlikte keyif dolu anlar yaşandı. Bando ekibi ve sevilen şarkılar eşliğinde renkli bir atmosferde geçen açılışta eğlence doruktaydı. Ünlü iş kadını, açılış için markasının kurumsal rengi olan fuşya bir elbise tercih etti, kendine özgü tarzıyla dikkat çekti.

Acıbadem Şubesinin Sahibi Ayla İmamoğlu: “Büyük Ailemizin Bir Parçası Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz”

 

Açılışta eşiyle birlikte Neslim Güngen’i ve sevenlerini ağırlayan Neslim Güngen Acıbadem şube sahibi Ayla İmamoğlu, tercihlerini şu sözlerle dile getirdi: “Neslim Güngen’i tercih etmemizin sebebi, güzellik sektöründe lider olmalarıdır. Acıbademliler için en iyisini sunabilmek adına protokollerimiz ve yerli üretim cihazlarımızla buradayız. Zaten doğal olarak güzel olan Acıbadem’li kadınları daha da güzelleştirmek ve en üstün hizmeti sağlamak için buradayız.”

 

Neslim Güngen: “Hedefimiz 2000 Şube!”

 

Ünlü iş kadını, açılış için markasının kurumsal rengi olan fuşya bir elbise tercih ederek şık bir görünüm sergiledi. Neslim Güngen, şube açılışlarının devam edeceğini belirterek, “Gerçek hedefimiz dünya çapında 2000 şubeli bir marka olmak. Ailemiz her geçen gün büyümeye devam ediyor” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku