New Yorklu mimar, seks işçilerinin ölümünde şüpheli olarak göz altına alındı

0

59 yaşındaki Rex Heuermann, 2009 ve 2010 yıllarında üç kadını öldürmekle suçlanıyor ve dördüncü bir kadının ölümünde baş şüpheli olarak gösteriliyor.

New York’lu bir mimar, ABD’de Long Island bölgesinde on yılı aşkın süredir faili meçhul kalan en az 3 kadının ölümüyle bağlantılı seri cinayetlerin zanlısı olarak tutuklandı.

59 yaşındaki Rex Heuermann, 2009 ve 2010 yıllarında üç kadını öldürmekle suçlanıyor ve dördüncü bir kadının ölümünde baş şüpheli olarak gösteriliyor.

Rex Heuerman’ı “kötü adam” olarak tanımlayan Suffolk Polis Şefi Rodney Harrison, Heuerman için “Aileleri yok eden bir vahşi” dedi.

Cesetlerin bulunduğu Gilgo Sahili yakınlarındaki Massapequa Park’ta yaşayan Heuerman, Perşembe gecesi Manhattan’da yakalandı.

Savcılıktan yapılan açıklamaya göre, öldürülen kadınların dördü de Amber Costello, Melissa Barthelemy, Megan Waterman ve Maureen Brainard-Barnes 20’li yaşlarında ve seks işçisi olarak çalışıyordu.

Bölge Savcısı Ray Tierney, kurbanların hepsinin benzer pozisyonlarda aynı şekilde bağlandığını söyledi.

Tierney, Heuermann aleyhindeki davanın atılan pizza kutularından elde edilen DNA kanıtlarına, şüpheliyi kurbanlarla ilişkilendiren cep telefonu verilerine ve öldürülen kadınlardan birinin evinde görülen aracına dayandığını söyledi.

Heuermann’ın Long Island’da doğup büyüdüğü ve kayıtlı bir mimar olduğu, 1994’ten beri New York City merkezli mimarlık ve danışmanlık firması RH Consultants & Associates’in sahibi olduğu bildirildi.

Long Island’ın güney sahilinde 2010 yılından sonra çeşitli zamanlarda 8’i kadın, bir erkek ve bir çocuk olmak üzere en az 10 insan kalıntısı bulundu ve gizemi çözülemeyen bu “Gilgo Sahili seri cinayetleri” çözüldü. , seyirciler arasında korkuya neden oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku