Bülent Şakrak'tan tek seansta boşandı! Ceyda Düvenci çok aşık olduğunu açıkladı

Star TV'de yayınlanan Sakla Beni dizisinde Filiz karakterini canlandıran oyuncu Ceyda Düvenci, özel hayatıyla her zaman gündemde.

Daha önce Kaan Girgin, Engin Akgün ve Bülent Şakrak ile evliydi.
Ceyda Düvenci geçen yıl üçüncü evliliğini tek oturuşta sonlandırdı. Bülent Şakrak'la 8 yıllık evliliğini 15 dakikada bitiren Ceyda Düvenci sonunda aradığı aşkı buldu.

Düvenci, Ebru Cündübeyoğlu'nun eski kocası Güçlü Mete ile yeni bir aşka yelken açar. Güçlü Mete, Ceyda Düvenci'ye doğum gününde aşkını ilan etti.

DOĞUM GÜNÜNDE AŞKINI İLAN ETTİ

16 Nisan 1977 doğumlu Ceyda Düvenci bugün 46 yaşına girdi. Güçlü Mete, sevgilisi Ceyda Düvenci'nin yeni dönemini sevgi dolu bir paylaşımla kutladı.

CEYDA

Güçlü Mete, Instagram hesabında kız arkadaşı Ceyda Düvenci'nin fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: “Bir hayat mucizesi. 16 Nisan'da bu sene ailesine ve hayatıma Ceyda doğdu.” “Doğum günün kutlu olsun sevgilim” yazan romantik bir not yazdı. Sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Ceyda Düvenci, “Seni çok seviyorum” yanıtını verdi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dansıyla günün gündemindeydi!  Bronz görünümüyle sosyal medyayı salladıDansıyla günün gündemindeydi! Bronz görünümüyle sosyal medyayı salladı
O çağrıya kayıtsız kalamazdı!  Hemen paylaşıldıO çağrıya kayıtsız kalamazdı! Hemen paylaşıldı
Samimiyetleri dikkat çekti!  Adını eleme kuruluna yazdıSamimiyetleri dikkat çekti! Adını eleme kuruluna yazdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir