Karabağlar'da gün sabah sporuyla başlıyor – SPORT

Karabağlar Belediyesi, Yeşilyurt suni çim sahasında pazartesi ve perşembe günleri kadınlara yönelik pilates ve aerobik dersleri veriyor. Dersler 08.30'da başlayıp 09.30'da bitiyor. Antrenör Feyza Yıldızhan'ın verdiği derslerde kadınlar sağlıklı yaşama ve sosyalleşme çabasında. Haftada iki gün düzenlenen bu kurslar kadınların fiziksel ve ruhsal sağlığına katkı sağlıyor. Pilates dersleri, 18 yaş üstü de dahil olmak üzere her yaş ve seviyedeki kadınların rahatlıkla katılabileceği bir egzersiz programı sunmaktadır. Pilates derslerinin yanında yapılan aerobik dersleri yüksek enerji ve dinamizm içerir. Kadın sağlığını destekleyen bu egzersizler, ritmik müzik eşliğinde yapılarak katılımcıların keyif almasını garantiliyor ve sağlıklarına olumlu etki ediyor.

Kadınlar Yeşilyurt Halı Sahaya giderek sabah sporlarına kayıt yaptırabilirler. Detaylı bilgi almak isteyenler 0232 414 79 01'i arayabilir.

Kadınlara, gençlere ve çocuklara yönelik spor faaliyetleri artacak
Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay, kadınlara ve gençlere yönelik spor olanaklarını artırmak için daha çok çalışacaklarını belirterek, onların hayatlarına dokunmanın önemini vurguladı. Karabağ'da spor faaliyetlerinin artacağını belirten Başkan Kınay, özellikle yaz aylarında etkinliklerin sayısının artarak daha geniş kitleye yayılacağını söyledi. Yıl sonuna kadar faaliyete geçmesi beklenen ve bölgenin en büyük spor tesisi olacak Atatürk Spor ve Gençlik Merkezi hakkında konuşan Başkan Kınay, tesisin sadece Karabağlar'a değil tüm bölgeye değer katacağını söyledi. Geleceğimiz olan gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmasına, kadınların sosyalleşmesine ve sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olacak İzmir'in projesi. önemli bir rol oynayacağını söyledi. Başkan Kınay, Atatürk Spor ve Gençlik Merkezi'nin yanı sıra mahallelerdeki suni çim sahalar ve diğer spor sahalarının sayısının da artacağını, böylece gençlerin, çocukların ve kadınların spor faaliyetleriyle buluşma fırsatlarının artacağını vurguladı.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir