Uzun süre hastanede kaldı! Kızılcık Şerbeti Apo Settar Tanrıöğen TikTok Canlı Yayınında Ortaya Çıktı! O anlar günün gündemi oldu

Son dönemde 'Kızılcık Şerbeti' dizisinde canlandırdığı 'Abdullah Ünal' karakteriyle adından söz ettiren usta oyuncu Settar Tanrıöğen, bazı rahatsızlıklar nedeniyle hastaneye kaldırılırken, kanamanın başladığı öğrenilince acil ameliyata alındı. beyninde bir damar.

TİKTOK CANLI YAYININDA ÇIKTI

Bir buçuk ayda üç ameliyat geçiren ünlü oyuncunun bir süre daha ekranlardan uzak kalacağı öğrenildi. Artık diziye dönüp dönmeyeceği merak edilen başrol oyuncusu, TikTok üzerinden canlı yayında göründü.

apo 3

Canlı yayınlarda “Diziye geri dönecek mi?” sorusu soruluyor. Ünlü oyuncu, kendisine sorulan sorular üzerine 'Nilay Ünal' isimli kullanıcıdan da hediye aldı.

apo 4

O ANLAR GÜNDEM OLDU

O anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Settar Tanrıöğen sosyal medyada; “O olmadan dizi çekilmez”, “Kızılcık Şerbo'ya dönmeli”, “Neden konuşmuyor?”, “Yapay zekayla yapıldığını sanıyordum” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ablası serbest bırakıldı... Onun da cezaevinde olmadığı ortaya çıktı.Ablası serbest bırakıldı… Onun da cezaevinde olmadığı ortaya çıktı.
Kaya Sabancı'ya saldırı!  Kaza sonrası ilk açıklama: Kaya Sabancı'ya saldırı! Kaza sonrası ilk açıklama: “Orada ölebilirdim”
Elinde kitapla tıraş oldu!  O durum yaşandıElinde kitapla tıraş oldu! O durum yaşandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir