Yılmaz Erdoğan'la ağız ağza öpüşme görüntüleri yayımlandı… Neden konuşmadığını açıkladı: “Kızınıza da…”

İnci Taneleri dizisiyle ekranlara geri dönen Yılmaz Erdoğan'ın, iki yıldır herkesten gizlediği modelle aşk yaşadığı iddiası uzun süre magazin gündeminde yer alıyordu. Söylentilere göre bu ismin Cansu Taşkın olduğu söyleniyordu.

Yılmaz Erdoğan'la yaşadığı aşkla adından söz ettiren Cansu Taşkın, konuyla ilgili ilk kez konuştu. Model, iki gün boyunca raporu izlemeye tepki gösterdi.

Antalya'daki defileden döndüğünü belirten model, “14 yaşımdan beri defilelerde yer alıyorum. Bir günde Cansu Taşkın olmadım.”

“Ağırlaştıracak bir durum yok”

Yılmaz Erdoğan'la yaşadığı aşkla gündeme gelen Taşkın, “Ben özel hayatımı özel yaşıyorum. Ben buna hiçbir zaman öncelik vermeseydim yapardım. Özel hayatımdan hiç bahsetmedim.”

Kız kardeşi Elif Vurgun'un paylaştığı video ve fotoğrafların izinsiz çekildiği iddiasına ise model şu yanıtı verdi: “Çok şey konuşuluyor. İki günlük bir ilişki gösterildiği için yalanladım ve bir ilişki olacağı söylendi. Dava açıldı, dava söz konusu değil, olay yaşandı.

yılmazeeee

Taşkın, “Fotoğraflar çıktıktan sonra Yılmaz Bey sizi aradı mı?” Sorulduğunda: “Bu benim özel hayatım. Konuşup konuşmamam kimseyi ilgilendirmez. Abartılacak bir şey yok. İki gündür gösterildiği için kardeşim çıkıp konuşacak, kardeşim de konuşacak.” Kızınıza böyle bir suçlamada bulunursa aileniz de isyan eder. Her resim benim telefonumdan çekilmiştir.” “Ben hiçbir zaman öyle bir insan olmadım çünkü bu şekilde gösterildi” dedi.

Snobmagazin'in haberine göre Taşkın, annesinin ameliyat olması nedeniyle haber çıktığında konuşmadığını söyledi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bir bebekleri vardı!  Bakın buna ne diyorlarBir bebekleri vardı! Bakın buna ne diyorlar
Son görünümüyle gündem oldu!  Son görünümüyle gündem oldu! “Bebek mi yoksa göbek mi?”
Kardeşleriyle poz verdi! Kardeşleriyle poz verdi! “Ne kadar güzeller”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir