130 milyon dolara mal olan Sony filmi üçüncü kez ertelendi… – Son Dakika Kültür Sanat Haberleri

“Avcı Kraven” Filmin vizyon tarihi bir kez daha ertelendi ve 13 Aralık olarak planlandı. Bu film daha önceydi 13 Ocak, 6 Ekim 2023 ve en son 30 Ağustos 2024 olarak açıklandı; Sony'nin yeni tarih seçildiğinde, geçen yılın sonunda 'Aquaman 2'nin Aralık ayında büyük bir hit beklediği düşünülüyor.

Filmin maliyeti 130 milyon Bunların dolar olduğu belirtiliyor, yani Sony'nin diğer çizgi roman uyarlamaları 'Venom', 'Morbius' ve 'Madam Web' daha yüksek maliyet anlamına gelir.

Aaron Taylor-JohnsonFilmde kendisini dünyanın en büyük avcısı olarak kanıtlama görevine çıkan Rus göçmen Sergei Kravinoff'u canlandırıyor. Ariana DeBose, Russell Crowe ve Christopher Abbott filmde de karşımıza çıkıyor. Fragmanda filmi kanlı, acımasız ve gereksiz olarak nitelendirirken, CGI efektlerinin zayıf olduğu yönünde eleştiriler de vardı.

Ancak filmin en büyük endişesi yönetmenliğidir. JC Chandor'un devam etmekte. Chandor, “Marj Çağrısı”, “Her Şey Kayboldu” ve “En Şiddetli Bir Yıl” gibi güçlü filmleriyle tanınan bir yönetmendi. Bir Chandor Neden çizgi romandan uyarlanan bir filmi yönetmeye karar verdiği belli değil. Bazıları onun bir sonraki daha ciddi, orta bütçeli film projesini finanse etmek için maaş almak istediğini düşünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir