Başkan Kınay Yörünge, Karabağlarspor kadın futbol takımıyla görüştü: Şampiyonluğu bekliyoruz – SPORT

Orbit Karabağlarspor kadın futbol takımı Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay'ı ziyaret etti. Başkan Kınay, kadın futbol takımıyla bir araya gelerek ekip üyeleriyle bir araya geldi. Kadın futbol takımının başarısını takip ettiğini belirten Başkan Kınay, takımı tebrik ederek şampiyonluk beklediklerini söyledi. Play-off maçlarını beklediklerini belirten ekip, 2. Lige yükselmeye hazırlandıklarını belirtti. Orbit Karabağlarspor'un şampiyonluk maçına gelmek istediğini belirten Başkan Kınay, şunları söyledi: “Bu ülkede umudu büyütmeli, pes etmemeliyiz. Siz Atatürk'ün gençliğisiniz. Başarılarınız sizin gibi birçok genç arkadaşa umut veriyor” dedi.

“Diğer gençlerin umutlarını büyütüyorsunuz”
Karabağlar Belediye Başkanı olarak takıma her zaman destek olacaklarını vurgulayan Başkan Kınay, şöyle konuştu: “Bu takımların ve sporcuların sayısının artması için her zaman sol omzunuzda olacağız.” Bu takımların diğer gençlere örnek teşkil ederek umutlarını büyüttüklerini vurgulayan Başkan Kınay, Karabağlar'daki amatör kulüplere destek vereceklerini, kadın futbol takımı için de çalışacaklarını söyledi.

Gömleği hediye ettiler
Keyifli sohbetin ardından Orbit Karabağlarspor kadın futbol takımı Başkan Kınay'a forma hediye etti. Başkan Kınay, forma için takıma teşekkür ederek hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek her zaman yanlarında olacağını belirtti.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir