Emirates kabin ekibi alımına devam ediyor – EKONOMİ

Dünyanın en büyük küresel havayolu şirketi Emirates, çok uluslu kabin ekibine katılmak üzere kısa listeye alınacak ve mülakata davet edilecek adaylar için çevrimiçi başvurular sunuyor. 10 Nisan 2024 İstanbul Görmek 21 Nisan 2024'te Antalya'da değerlendirme günleri düzenler.

Dubai merkezli havayolu, kişiselleştirilmiş ve mükemmel konaklama hizmetleri sunmaya ve yolcular için unutulmaz anlar yaratmaya istekli yetenekler arıyor. Güvenliğin Emirates'in en önemli önceliklerinden biri olduğu göz önüne alındığında, ideal adayların güvenle araç sürmeleri ve uçak içi hizmetler ile emniyet ve güvenlik prosedürlerinin yönetimini kontrol altına almaları bekleniyor. Tüm Emirates kabin ekibi, havayolunun Dubai'deki son teknoloji havacılık akademisinde birinci sınıf bir eğitim alacak.

Kariyerlerine mümkün olan en iyi başlangıcı yapmak isteyen adayların, yalnızca özel davetle katılabilecekleri bu işe alım etkinlikleri için güncel İngilizce CV'leri ve seçilecek güncel bir fotoğrafla çevrimiçi başvuru yapmaları gerekmektedir. Değerlendirme sürecine ilişkin gereksinimler hakkında daha fazla bilgi için Buraya tıklayın.

Adayların tüm günü mülakat alanında geçirecek şekilde hazırlıklı gelmeleri gerekmektedir.

Emirates'in 160'tan fazla milletten oluşan gerçek anlamda küresel kabin ekibi, 200'den fazla geniş gövdeli uçaktan oluşan modern filosuyla, havayolunun altı kıtada 130'dan fazla şehirde yolcularının ve uluslararası operasyonlarının çeşitliliğini yansıtıyor. Dünyanın en büyük Boeing 777 ve Airbus A380 uçak filosuna sahip olan Emirates, kabin ekibi adaylarına olağanüstü kariyer fırsatları, mükemmel eğitim fırsatları ve kapsamlı bir gelişim programı sunuyor. Heyecan verici ve kozmopolit Dubai şehrinde çalışan tüm Emirates kabin ekibi üyeleri, Dubai'de alışveriş ve eğlencenin yanı sıra vergiden muaf maaş, havayolu tarafından sağlanan ücretsiz konaklama, işe gidiş-dönüş transferleri ve kapsamlı sağlık sigortasından yararlanacak. Eğlence etkinliklerinde özel indirimler içeren oldukça cazip bir iş paketinden faydalanabiliyorlar. Emirates'in büyüyen küresel uçuş ağı, altı kıtada kapsamlı seyahat fırsatları sunuyor. Hem Emirates kabin ekibi üyeleri hem de onların aileleri ve arkadaşları, tüm destinasyonlara yönelik cazip ve özel seyahat avantajlarından yararlanabilir.

Emirates, 36 yıldır Türkiye'ye uçuş gerçekleştiriyor ve şu anda İstanbul'dan Dubai'ye ve 130'dan fazla şehre haftalık 21 uçuş gerçekleştiriyor.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir