Gözler onu aradı ama yoktu… Haldun Dormen'e törene izin verilmedi.

Bu yıl 26'ncısı düzenlenen 'Yallerpı Kredi Afife Tiyatro Ödülü' vesilesiyle yılın en başarılı tiyatro oyuncularına ödüller, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen ödül töreninin sunuculuğunu Özge Borak ve Mert Fırat yaptı. Haldun Dormen'in sanat danışmanlığını üstlendiği Afife Tiyatro Ödülleri'nin kazananları büyük mutluluk duydu ve layık görüldükleri ödülleri kariyerleri için bir başlangıç ​​noktası olarak değerlendirdi.

'Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'ni kazananlar ve salonda onları alkışlayanlar çok mutlu olurken, törenin ev sahibi ve organizasyonun sanat danışmanı Haldun Dormen'in orada olmaması ilginçti.

GÖZLER ONU ARIYOR AMA O ORADA YOKTU…

Nedeni ise 96 yaşındaki Haldun Dormen'in törene katılmasına doktorunun izin vermemesi… Hasta olan Dormen, ilaç takviyesi almak istemesine rağmen doktorundan izin alamadı. Doktorun; “Kusura bakmayın ama törene kesinlikle katılamazsınız. Hayır, törene katılmak için evde bile kalamazsınız. Aksi takdirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Bayrama kadar evinizden çıkmamalısınız. -Adha” dedi Dormen ve 'Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri' törenine maalesef katılamadı.

3 kişilik

İLK KEZ KATILAMADI

Haldun Dormen, yaratıcısı olduğu ödül törenine ilk kez katılamadı.

Geçtiğimiz yıl Haldun Dormen rahatsızlığı nedeniyle misafirlerini oturarak karşılamak zorunda kalmıştı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dedi ki: “Gevşek ve baygın” dedi… Survivor finalinde karşı karşıya geldiler.
Davetiye stili yeniden bir şey haline geldi!  Derin yarığını sürekli eliyle kapattıDavetiye stili yeniden bir şey haline geldi! Derin yarığını sürekli eliyle kapattı
Polat çiftinin davasında yeni gelişme!  Sıla Doğu ve Can Doğu'nun tahliyesine karar verildiPolat çiftinin davasında yeni gelişme! Sıla Doğu ve Can Doğu'nun tahliyesine karar verildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir