'Kan davası' dedi: Hakan Çalhanoğlu'nun AC Milan'a cevabı! – En güncel spor haberleri

Milli takımın yıldızı Inter formasıyla Hakan ÇalhanoğluTorino'ya karşı kazanılan zaferin ardından konuştu.

Maçta iki gol atan Hakan Çalhanoğlu, şunları söyledi: “İki gol atmayı beklemiyordum. Böyle bir stadyumda oynamak ve böyle eğlenmek harika“dedi.

“HER ZAMAN BİRLİKTEYİZ”

Penaltı atışlarındaki başarısından bahseden Hakan, şunları söyledi: “Konsantrasyon meselesidir, işin sırrı çalışmaktır” dedi.

Torino'ya karşı penaltıyı Lautaro Martinez'e bırakmak istediğini dile getiren 30 yaşındaki futbolcu, şunları söyledi: “Lautaro'nun gol atmasını istedim. Onu gol kralı olarak görmek büyük bir mutluluk olacaktır. Ama o benim oynamamı istedi. Her zaman birlikteyiz, her zaman birlikte eğleniyoruz“dedi.

HAKAN'DAN MİLAN YANITI

Şampiyonanın ardından eski Milan'ı hakkında: “Kan davası“Sözleri hatırlanan Hakan Çalhanoğlu şunları söyledi: “Bundan zaten bahsetmiştim, bugün kutlama günü. Onlar hakkında konuşmak istemiyorum. Bugün eğleniyorum“dedi.

Hakan Çalhanoğlu, şampiyonluk sonrası sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınlara ilişkin şunları söyledi: “Kendiliğinden gelişti” dedi.

“INTER BENİM HERŞEYİMDİR”

Inter'e olan bağlılığını dile getiren şampiyon, şunları söyledi: “Inter benim için her şeydir, seviyemi yükselttiler. onlar için her şeyi yapardım“dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir