Özgür Özel'den Cübbeli Ahmet'e cezaevi ziyareti! Bunu ilk kez canlı olarak anlattı: “Bu, kötü bir günde çok önemliydi.”

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, attığı adımlarla siyaset sahnesinin en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya devam ederken, Cübbeli Ahmet lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü'nün cezaevi anısı da gündeme damgasını vurdu. Özel'in milletvekili olduğu dönemde kendisini cezaevinde ziyaret ettiğini anlatan Ünlü, övgü dolu sözler kullandı.

Geçtiğimiz günlerde TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Özgür Özel'i başarılı bulduğunu belirterek, “Allah bin kere razı olsun, o benim kahramanımdır” dedi.

ÖZEL'DEN CÜBBELİ AHMET'E CEZAEVİ ZİYARETİ

Ekol TV'deki canlı yayında Cübbeli Ahmet de Özel'in kendisini cezaevinde ziyaret ederek sağlık durumunu sorduğunu, Ünlü'ye kartını vererek mektup yazabileceğini söylediğini belirtti.

2

“KAÇ KEZ BENİ GÖRDÜ VE İLAÇLARIMI SORUYORDU”

İşte Özgür Özel'in Cübbeli Ahmet'in cezaevindeki anısı:

“Cezaevinde kaç kez beni ziyarete geldi, ilaçlarımı sordu, 'eczacıyım' dedi. Elbette hukuki ilişkilerimiz var. Biz de vefasız insanlar değiliz, kullanırken kibar olmak zorundayım. Konuşuyorum.”

“'SORUNUN VARSA MEKTUP YAZABİLİRSİN' DEDİ”

Kendisi o dönemde milletvekiliydi, bana üyelik kartını verdi. “En ufak bir sorununuz varsa mektup yazabilirsiniz” dedi. Tıbbi ve sağlık hizmetlerinde aksama olması durumunda yardımcı olacağını söyledi. Kötü günlerde bu çok önemliydi.”Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İlginç bir şekilde, ilk konuşmasında yüksek sesle ve net bir şekilde konuştu!  İYİ Partililer ayakta alkışladıİlginç bir şekilde, ilk konuşmasında yüksek sesle ve net bir şekilde konuştu! İYİ Partililer ayakta alkışladı
Dişçiden iğrenç taciz!  Genç kızın bacaklarına dokunarak...Dişçiden iğrenç taciz! Genç kızın bacaklarına dokunarak…
Emekli astsubaydan kanlı pusu!  Eşi ve oğlunun yanında vurulduEmekli astsubaydan kanlı pusu! Eşi ve oğlunun yanında vuruldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir