Serdar Topraktepe: 10 kişi kaldığımız halde maçı bırakmadık

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Trendyol Süper Lig'in 34. hafta karşılaşmasında F.Bahçe, derbide Beşiktaş'ı 2-1 mağlup etti.

Maçın ardından Beşiktaş teknik direktörü Serdar Topraktepe düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Topraktepe, şunları söyledi: “Fenerbahçe'nin baskı altında ve önde başlayacağını biliyorduk. İlk 20 dakika böyle olacağını tahmin ediyorduk. 20. dakikadan sonra oyuna devam edecektik. Kırmızı kart oyun planlarımızı değiştirdi. Daha sonra farklı bir oyun oynadık. 10 kişi oynamamıza rağmen kesinlikle pes etmeyen, mücadele eden bir takım gördük. Yarışmayı “Tüm oyuncularıma karakterleri için teşekkür etmek istiyorum” diyerek değerlendirdi.

“HAKEM AKSİYONUNUN ÇOK FAZLASINI FENERBAHÇE LEHİNDE KULLANDI”

Hakemin takdir hakkını F.Bahçe lehine kullandığını iddia eden Serdar Topraktepe, şunları söyledi: “10 kişiyle 70-75 dakika oynadık. İkili mücadelelerde çok iyiydik. Her ne kadar 10 kişi kalsak da hakem takdir yetkisini büyük oranda F.Bahçe lehine kullandı. Önümüzde olaylar var. İkili maçlarda takdir yetkisini biraz daha F.Bahçe lehine kullandığını düşünüyorum.

“DEĞER VERDİĞİNİZ HER ŞEY BURADAYIZ”

“Geleceğiniz hakkında yönetimle konuştunuz mu?” Bunun gibi bir soruya Topraktepe, şunları söyledi: “Bu camianın içinde olduğumu biliyorum. Ne karar verirlerse versinler biz buradayız. “Bu konuda yönetimle konuşmama gerek yok” diye yanıtladı.

F.Bahçe derbide 3 puan aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir