Ticari araç taksitli finansmanı Türkiye Finans Hızlı Finansman'da – EKONOMİ

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle fark yaratan Türkiye Finans, bir ilke imza atarak ticari araç finansmanını bankacılık dışı kanallardan sunan bankalardan biri oldu.

İşletme sahipleri, Türkiye Finans'a bağlı bayiler aracılığıyla sıfır ve ikinci el araçlar için hızlı finansman kanalından ticari araç taksitli finansman başvurusunda bulunabilecek.

Türkiye Finans'ın dijital bankacılıktaki öncü vizyonu doğrultusunda kullanıma sunuldu. Hızlı Finansman Sistemi online platformu sayesinde müşteriler, araç ve tüketicilere kolaylıkla finansman talebinde bulunabilecek, bu kanal üzerinden ticari araçlar için de taksitli finansman talebinde bulunabilecekler. Hızlı Finansman Sistemi online platformuna üye olan firmalara Türkiye Finans internet sitesinden ulaşılabilmektedir.

“Hizmetlerimize sürekli yeni özellikler ekliyoruz.”

Ticari araç taksitli finansman kampanyanız hakkında açıklama yapın Türkiye Finans Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, şunları söyledi: “Hızlı, kesintisiz ve mükemmel bir müşteri deneyimi sunma hedefiyle hizmetlerimize sürekli yeni özellikler ekliyoruz. Son olarak ticari araç taksitli finansmanını hızlı finansman kanalımız üzerinden müşterilerimizin kullanımına sunduk. Finansman şirketleri ticari araçlara taksitli finansman sağlıyor ancak Türk finansı Bu fırsatı sunan banka olmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimiz Hızlı finansman kanalımız aracılığıyla Ticari araçlara taksitli finansman Taleplerini ileterek, piyasa koşullarında rekabetçi fiyatlar ile hızlı ve güvenli bir şekilde finansmana ulaşabiliyorlar. Türkiye Finans olarak dijital bankacılık kanallarımız üzerinden müşterilerimizin yararına finansman uygulamaları sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir