Vodafone Red üyelerine yeni ayrıcalıklarla 100 milyon TL'nin üzerinde değer sağlanacak – EKONOMİ

Tarifelerin ötesinde bir dünya sunuyoruz Vodafone Kırmızı, Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin hayatını ekonomik ve sosyal açıdan kolaylaştırmaya devam ediyor. Yeni dönemde Opet, İspark, Havaist gibi markalarla sözleşmelerini yenileyen ve marka ayrıcalıklarına Migros, BigChefs, SushiCo ve Les Benjamins gibi iş ortaklarını da ekleyen Vodafone Red, müşterilerine toplam 100 milyon TL'nin üzerinde değer yaratmayı hedefliyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler ŞahinDedi ki:

“Vodafone Red yalnızca tarifelerden oluşan bir dünya değil. Müşterilerimizin uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme-içmeye kadar birçok sektörde onlara çok sayıda ayrıcalık sunuyoruz. Araştırmamıza göre müşteriler kendilerini daha değerli hissetmek ve kullandıkları markanın yanlarında olduğunu bilmek istiyor. Öte yandan müşterilerimizin akıllıca harcama yaptıklarını bilmeleri de çok önemli. “Red is full” çatısı altında hem yeni Red müşterilerimize hem de tarifelerini Red ile yenileyen müşterilerimize kendilerini özel ve öncelikli hissetmeleri için ortaklık ve markalaşma fırsatları sunuyoruz. Yeni dönemde Vodafone Red abonelerine 100 milyon TL'nin üzerinde değer sunmayı hedefliyoruz. “Red müşterilerimize yaşam tarzlarına uygun ayrıcalıklarla uçtan uca bir deneyim sunmaya devam edeceğiz.”

Red'den yeni marka indirimleri

Tarifesini Red ile yenileyen yeni Vodafone Red müşterilerine ve mevcut Vodafone müşterilerine Migros'ta 500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 para, Les Benjamins'te 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 1.000 TL, Les Benjamins'te ise 800 TL ve üzeri alışverişlerde 1.000 TL indirim verilecek. daha fazlası Sushico'da 100 TL indirim, BigChefs'te 750 TL ve üzeri harcamalara 100 TL indirim sunuluyor. Ayrıca Opet'te 750 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarında 100 TL değerinde Opet akaryakıt puanı sunma ayrıcalığı devam ediyor. Vodafone Red, tüm müşterilerine Havaist ile İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçe Havalimanı transferlerinde %50 indirim sunuyor; İstanbul İspark otoparklarında 2-4 saate kadar ücretsiz otopark; Seyahat Yanımda üzerinden alınan iç hat uçak biletlerinde 150 TL indirim gibi ayrıcalıklar sunuyor.

Reddetme ayrıcalıklarına Yandım'dan ulaşılabilir

Tüm Vodafone Red marka ortaklığı kampanyalarından yararlanmak için Vodafone Yandım bünyesindeki Fırsatlar Dünyası (Mutlu) bölümünden ilgili kampanya sayfasına gitmeniz ve ilgili sayfada yer alan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak kodu almanız gerekmektedir. Marka ayrıcalığı kullanım hakları tarifeye bağlı olarak yılda 1 ile 6 defa arasında değişmektedir. Red'li ve Red'siz herkes Vodafone Red ayrıcalıkları dünyasını keşfedecek vftr.co/red Adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir