Wilfried Zaha Galatasaray'dan ayrılacak mı? Icardi'den sonra kafaları karıştıran bir paylaşım daha: Kavşak!

Sezonu çift kupayla tamamlayan Galatasaray'dan Erden Timur'un istifasının ardından yıldızların sonraki hamleleri şu soruyu gündeme getirdi: 'Ayrılık var mı?' sorusunu akıllara getirdi. Galatasaray'ın golcüsü Mauro Icardi'nin ardından yıldız Wilfried Zaha'nın paylaşımı da gündem oldu.

ZAHA GALATASARAY'DAN AYRILIYOR MU?

Zaha'nın sosyal medya hesaplarından bir görsel paylaşmasıyla Galatasaray'dan ayrılacağı iddiası gündeme geldi. Zaha'nın paylaştığı görüntüde bir kişinin kalabalıktan ayrılarak başka bir caddeye devam ettiği görülüyor. Söz konusu paylaşım 'ayrılık mesajı' olarak yorumlandı.

GFJ

ICARDI DA KARIŞTI

Öte yandan performansları ve karakteriyle taraftarların favorisi haline gelen ve geçen sezonu gol kralı olarak tamamlayan İcardi, 'Galatasaray' başlıklı öne çıkan hikayeleri de uzun süre Instagram profilinden kaldırdı.

FGDFJ

YÖNETİME TEPKİ OLARAK GÖRÜLDÜ

Icardi'nin hamlesi taraftarlar tarafından hemen fark edilirken Arjantinli futbolcunun bu hamlesi yönetimden de tepki olarak değerlendirildi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Okan Buruk için Galatasaray'dan resmi basın açıklaması!Okan Buruk için Galatasaray'dan resmi basın açıklaması!
Acun Ilıcalı'nın amcasından Aziz Yıldırım'a inanılmaz sözler!Acun Ilıcalı'nın amcasından Aziz Yıldırım'a inanılmaz sözler!
Ali Koç'tan Erden Timur'dan açıklama!  'Söyledim...'Ali Koç'tan Erden Timur'dan açıklama! 'Söyledim…'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir